You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Tedarik zinciri

Tedarik zinciriniz için güçlü yönlerimiz

Çok sayıda müşterimiz için tedarik zinciri yönetimi yapıyoruz. Küresel malzeme tedariğinden tam zamanında tedariğe, garantili teslimat sürelerine kadar, müşterinin süreçlerini basitleştiren ve üretim riskini en aza indiren özel çözümler sunuyoruz.

Müşteri talebine hızlı teslimat

thyssenkrupp Stainless Turkey, müşterilerine küresel stratejik satın alma ve finansmandan başlayarak, malzemelerin stoklanması, kısa vadeli teslimatlar, kesme, dilme ve taşlama hizmetleri, hızlı lojistik ve uygun bir finansal çözümü de içeren malzeme ve hizmet paketi sunmaktadır.

Müşteriye özel konsept çözümler

Paslanmaz çeliğin müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını yerine getirebilmesi için malzeme tedariğinin yanında kapsamlı bir hizmet stratejisine de ihtiyaç vardır. En yüksek kalitede işleme standartlarını karşılamak için ideal donanıma sahip güvenilir iş ortağıyız.Müşteriye özel geniş çaplı işleme kapasitemizi ve teslimat çözümlerimizi servis uzmanlığımızla birleştirerek sunuyoruz.

Uzun süredir devam eden üretim uzmanlığı

Zamanla artan paslanmaz çelik talebi giderek daha karmaşık sistem ve uzmanlık bilgisi ile mevcut süreçleri iyileştirerek kendini geliştirme arzusu gerektiriyor. thyssenkrupp Stainless Turkey uzun süredir devam eden üretim uzmanlığı ile paslanmaz çeliğin işlenmesi konusunda gerekli tüm teknik donanıma ve bilgiye sahiptir.

Esnek üretim ve özel paketleme

Müşterilerimiz esnek üretim, özel paketleme ve nakliye çözümlerimizden faydalanabilirler. Sahip olduğumuz birçok farklı donanım ve müşterilerimize olan yakınlığımız onlara son derece hızlı yanıt vermemiz sağlar.

Sertifikalar

Kalite güvencesi thyssenkrupp Stainless Turkey iç süreçlerinin önemli bir parçasıdır ve ISO 9001: 2015, BS OHSAS 18001: 2007 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.