You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Işleme hizmetleri

thyssenkrupp Stainless Turkey bir Paslanmaz Çelik Servis Merkezidir ve sistematik olarak müşterileri için üretim yeteneklerini sürekli olarak genişletmektedir.

Servis merkezimizdeki son teknolojiye sahip toplam 11 üretim hattında yüksek kaliteli ürünler üretilmekte ve sürdürebilir kaynak yönetimi sağlamaktadır. Dilme, boy kesme, taşlama, fırçalama, film kaplama hatlarıyla son kullanıcıların istediğine uygun, özel ve standart ölçülerde her türlü malzemenin üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Film kaplama

Rulo ve levha yüzeylerini çizilmeye karşı korumak için tek yada her iki tarafına kağıt veya daha ilerideki işlem adımlarına bağlı olarak tercih edilen bir film kaplama yapılabilmektedir.

Kalite Kontrol

Konusunda eğitimli çalışanlarımız tüm kalibrasyonları tamamlanmış hassas ölçüm aletleri kullanarak ürünlerin müşteri ihtiyaç ve şartnamelerine uygun olacak şekilde boyutsal ölçümlerini teslimat öncesi kontrol etmektedir.

Paketleme

Tüm ürünler özel veya standart paletler üzerinde müşteri taleplerine uygun olarak paketlenerek sevkiyata hazırlanmaktadır. Kullanılan özel şerit malzemeler sayesinde ürünler hiçbir hasar görmemektedir.