You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

thyssenkrupp Grubu

Faaliyetlerimiz beş ana başlıkta toplanmaktadır: Komponent Teknolojisi, Asansör Teknolojisi, Endüstriyel Çözümler, Malzeme Hizmetleri ve Steel Europe. İş alanları iş ve işletim birimlerine ayrılmıştır. 79 ülkede, 461 bağlı ortaklık ve özkaynak yöntemiyle muhasebeleştirilen 25 yatırım konsolide finansal tablolara dahil edilmiştir.

Components Technology

Komponent Teknolojisi

Otomotiv ve makine sektörleri için dünya çapında yüksek teknoloji bileşenleri üretmektedir. Otomotiv sektörü ürün yelpazesinde; eksantrik ve krank milleri, direksiyon ve sönümleme sistemleri, yaylar, stabilizatörler, aks modülleri montajı bulunur. Ayrıca makine sektörü, inşaat ekipmanları, rüzgar türbinleri ve çok sayıda genel mühendislik uygulaması için bileşen tedarik etmektedir.

Elevator Technology

Asansör Teknolojisi

Yolcu ve yük asansörleri, yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar ile havaalanlarındaki yolcu biniş köprülerinin yanı sıra platform asansörleri için yolcu taşıma sistemlerinin lider üreticisidir. Yenilikçi, enerji tasarruflu teknolojiyle, asansör teknolojisi tüm sektör için standartlar belirlemektedir. Örneğin daha akıllı mobilite için TWIN, MULTI ve ACCEL sistemleri gibi devrimci çözümler sunmaktadır.

Industrial Solutions

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel tesislerin inşasında uzmanlaşmıştır. Faaliyet alanı kimyasal, rafineri ve diğer endüstriyel kompleksleri tasarlar ve inşa eder. Otomobil endüstrisi için, işletme alanı, ilgili test tesisleri ile birlikte komple gövde ve motor montaj hatları sunmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel çözümler gemi ve denizaltılarının dünya lideri tedarikçisidir.

Materials Services

Malzeme Tedarik Hizmetleri

40 ülkede yaklaşık 500 tesisle küresel malzeme dağıtımına odaklanmıştır. İmalat ve üretim yapan şirketler için geniş bir yelpazede yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Örneğin, çok sayıda büyük şirket için tedarik zinciri yönetimini üstleniyor ve ihtiyaç duyulan her parçanın doğru zamanda doğru yerde olduğundan emin oluyoruz.

Steel

Steel

Dünyanın önde gelen yassı çelik tedarikçilerinden biridir. Steel Europe ve Steel Americas iş alanları, yüksek kaliteli çelik ürünleri, yenilikçi üretim teknolojileri ve çeşitli endüstrilerde zorlu uygulamalar için özel çözümler sunmaktadır. Başlıca müşterilerimiz arasında otomobil, mühendislik, enerji, paketleme ve inşaat endüstrileri yer almaktadır.