You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Hakkımızda

thyssenkrupp Materials Turkey, 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de paslanmaz çelik ürünleri ve ilgili hizmetlerin lider tedarikçisidir. Birçok Avrupa ülkesinde bulunan üretim tesislerimizden, Türk sanayisine paslanmaz çelik yassı ve uzun ürünler tedarik ediyoruz. Ayrıca dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini stoklarımızdan temin ediyor, müşterilerimizin özel siparişlerine uygun hizmet veriyoruz. Mevcut servis merkezimizde her sektörün taleplerine uygun çözümler sunmamızı sağlamak için levha veya rulo formlarındaki malzemeler üzerinde ilave yüzey işlemler yaparak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

engineering. tomorrow. together. Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nasıl yapacağımızı anlatan üç kelime.


engineering.

Sizin için mühendislik çözümleri üretiyoruz. Müşterilerimizin özel ihtiyaç ve isteklerine göre uyarlanmış kapsamlı üretim programları ile çelik ürünlerinin lider distribütörü durumundayız.

tomorrow.

Derin pazar anlayışımız, uluslararası tecrübemiz ve tutkulu çalışanlarımız bizi verimli, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet ortağı yapar.

together.

thyssenkrupp Materials Turkey çalışanları, tüm dünyadaki thyssenkrupp Grubu'ndaki uzmanlarla günlük olarak iletişim kuran profosyonellerdir. Çalışanlarımız kendilerini nitelikli ortaklar ve danışmanlar olarak tanımlarlar. Bilgilerini geliştirmek için sürekli çalışırlar ve uluslararası deneyimlerini cömertçe paylaşırlar.

thyssenkrupp Grubu

Faaliyetlerimiz beş ana başlıkta toplanmaktadır: Komponent Teknolojisi, Asansör Teknolojisi, Endüstriyel Çözümler, Malzeme Hizmetleri ve Steel Europe. İş alanları iş ve işletim birimlerine ayrılmıştır. 79 ülkede, 461 bağlı ortaklık ve özkaynak yöntemiyle muhasebeleştirilen 25 yatırım konsolide finansal tablolara dahil edilmiştir.

Components Technology tk-play

Komponent Teknolojisi

Otomotiv ve makine sektörleri için dünya çapında yüksek teknoloji bileşenleri üretmektedir. Otomotiv sektörü ürün yelpazesinde; eksantrik ve krank milleri, direksiyon ve sönümleme sistemleri, yaylar, stabilizatörler, aks modülleri montajı bulunur. Ayrıca makine sektörü, inşaat ekipmanları, rüzgar türbinleri ve çok sayıda genel mühendislik uygulaması için bileşen tedarik etmektedir.

Elevator Technology tk-play

Asansör Teknolojisi

Yolcu ve yük asansörleri, yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar ile havaalanlarındaki yolcu biniş köprülerinin yanı sıra platform asansörleri için yolcu taşıma sistemlerinin lider üreticisidir. Yenilikçi, enerji tasarruflu teknolojiyle, asansör teknolojisi tüm sektör için standartlar belirlemektedir. Örneğin daha akıllı mobilite için TWIN, MULTI ve ACCEL sistemleri gibi devrimci çözümler sunmaktadır.

Industrial Solutions tk-play

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel tesislerin inşasında uzmanlaşmıştır. Faaliyet alanı kimyasal, rafineri ve diğer endüstriyel kompleksleri tasarlar ve inşa eder. Otomobil endüstrisi için, işletme alanı, ilgili test tesisleri ile birlikte komple gövde ve motor montaj hatları sunmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel çözümler gemi ve denizaltılarının dünya lideri tedarikçisidir.

Materials Services tk-play

Malzeme Tedarik Hizmetleri

40 ülkede yaklaşık 500 tesisle küresel malzeme dağıtımına odaklanmıştır. İmalat ve üretim yapan şirketler için geniş bir yelpazede yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Örneğin, çok sayıda büyük şirket için tedarik zinciri yönetimini üstleniyor ve ihtiyaç duyulan her parçanın doğru zamanda doğru yerde olduğundan emin oluyoruz.

Steel tk-play

Steel

Dünyanın önde gelen yassı çelik tedarikçilerinden biridir. Steel Europe ve Steel Americas iş alanları, yüksek kaliteli çelik ürünleri, yenilikçi üretim teknolojileri ve çeşitli endüstrilerde zorlu uygulamalar için özel çözümler sunmaktadır. Başlıca müşterilerimiz arasında otomobil, mühendislik, enerji, paketleme ve inşaat endüstrileri yer almaktadır.